اخبار  
کاتالوگ و بروشور 
تماس با ما 

 درباره ما 
 
 


شركت توسعه گران فناور صبا از شرکتهای تحت حمایت هلدینگ فاتحان عصر تدبیر می باشد  که در سال 1378 با موضوع فناوري اطلاعات و ارتباطات و اينترنت , نرم افزار , تجارت الكترونيك و شبكه شروع به كار كرده است. این شرکت از سال 1383 فعالیت تحقیقاتی و تولیدی خود را در پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی آغاز نموده و تاکنون توانسته است نسلهای مختلف کیوسکهای الکترونیکی را تولید و به بازار عرضه نماید. عمده تولیدات این شرکت عبارتند از :

1. کیوسکهای اطلاع رسانی
2. کیوسکهای خدمات الکترونیکی
3. کیوسکهای هوشمند
4. تبلت کیوسکها

 واحد طراحی و ساخت کیوسکهای الکترونیکی که با حمايت پارک علم و فناوري آذربايجان شرقي از سال 83 فعاليت خود را با انجام تحقيقات گسترده در نحوه توليد سخت افزار و ارائه سرويسهاي مختلف اطلاع رساني و خدمات الکترونيکي آغاز نموده است در مدت اندک فعاليت خود توانست با دو قراداد پژوهشي با شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان و پارک علم و فناوري آذربايجان شرقي در بهمن ماه سال 84 به عنوان مجري کشوري توليد کيوسکهاي الکترونيکي با امکان قابليت پرداخت الکترونيکي بصورت پايلوت در سطح کشور طي ابلاغيه سازمان مديريت و برنامه ريزي برگزيده شود .
توليد و راه اندازي انواع کيوسکهاي الکترونيکي و اطلاع رساني و سفارشي کردن اين کيوسکها براي سازمانها و ادارات مختلف با توجه به توان فني ، تکنولوژيکي و کارگاهي شرکت اين مجموعه را به عنوان تخصصي ترين مجموعه داخلي مطرح نموده است .

 

 

 

 

 

  
   

::  تماس با ما  ::  معرفی ما  ::
...کليهء حقوق متعلق است به  گروه شرکتهای توسعه گران نرم افزار آذربایجان می باشد ...